Kadry i płace

Kadry i płace
Halina Karpol-Korbecka

Halina Karpol-Korbecka

Prezes CGO Accounting sp. z o.o. / Główna księgowa

Procesy kadrowo-płacowe odgrywają bardzo istotną rolę w zakładach pracy. Mimo że coraz więcej czynności zastępowanych jest przez nowe technologie, ludzie i ich umiejętności to nierzadko główne atuty firmy, na których opiera ona swoją działalność. Rozumiemy, że przepisy obowiązującego prawa pracy nakładają na pracodawcę coraz to nowe obowiązki. Pomagamy się z nimi uporać bez konieczności poświęcania czasu niezbędnego do rozwijania Twojego biznesu.

W ramach świadczenia usług kadrowo-płacowych oferujemy:

 • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac zatrudnianych pracowników,
 • sporządzanie i rozliczanie umów zlecenie i umów o dzieło,
 • prowadzenie ewidencji wynagrodzeń pracowników,
 • prowadzenie akt osobowych pracowników, 
 • rejestrację pracowników w ZUS, 
 • sporządzanie i wysyłanie deklaracji ZUS i PIT dla celów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, 
 • sporządzanie rozliczeń rocznych pracowników,
 • sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
 • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji kadrowej pracowników,
 • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.

Pełne wsparcie

CGO Accounting wspiera pracodawców w całym procesie związanym z zatrudnieniem – zaczynając od ujęcia nowozatrudnionego pracownika we wszystkich koniecznych rejestrach i bazach danych, przez bieżące rozliczanie jego wynagrodzeń i urlopów, kończąc na dokonaniu wszystkich formalności związanych z zakończeniem stosunku pracy. 

W ramach świadczonych usług nasze biuro przejmuje obowiązki związane z administrowaniem aktami osobowymi i naliczaniem płac. Swoje usługi kadrowo-płacowe kierujemy zarówno do firm zatrudniających pracowników na podstawie umów o pracę, jak i na podstawie umów cywilnoprawnych.

Wieloletnie doświadczenie i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i tematyki ubezpieczeń społecznych sprawiają, iż możemy dostosować naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego przedsiębiorcy. Korzystamy ze sprawdzonego oprogramowania księgowego. Na życzenie Klienta możemy operować zdalnie na jego narzędziach księgowych lub kadrowo-płacowych.

Bezcenne korzyści

Dzięki naszym usługom kadrowo-płacowym będziesz mieć pewność, że wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem pracowników są wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie trzeba martwić się o aktualność danych czy prawidłowość rozliczeń. Nasz zespół specjalistów zapewni Ci profesjonalne i kompleksowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a dostarczymy Ci wsparcia w zakresie procesów kadrowo-płacowych, które pozwolą Ci skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Indywidualne podejście

Jeśli chcesz skupić się na rozwijaniu swojej działalności, a nie martwić się o kwestie kadrowo-płacowe, to nasze usługi są właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy pełne wsparcie w zakresie procesów kadrowo-płacowych, od rejestracji pracowników w ZUS, przez rozliczanie wynagrodzeń i urlopów, po dokonanie wszystkich formalności związanych z zakończeniem stosunku pracy. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie potrzebne do dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc Ci w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z procesami kadrowo-płacowymi.

Wyróżniony ekspert

Halina Karpol-Korbecka

Prezes CGO Accounting sp. z o.o. / Główna księgowa

Szukasz zaufanego partnera w zakresie obsługi księgowej?

Wyślij wiadomość

  W czym jeszcze możemy pomóc?

  Obsługa cudzoziemców